zavřít

Legends of M&M a Dominion Wars gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po Startopii, Independence War 2: Edge of Chaos a údajně velmi bugové World War II Online byly dnes dokončeny další dva nové tituly, které se objeví na trhu někdy v půlce tohoto měsíce.

Tím prvním je neoficiální nástupce slavné fantasy série s názvem Legends of Might & Magic, který se ale spíš orientuje na akci a multiplayer, což jak nastínilo nedávné demo, může být pro 3DO krok vedle. Druhou hotovou hrou je vesmírná strategie Dominion Wars ze světa Star Trek Deep Space Nine, kterou připravil vydavatel Simon & Schuster.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.