zavřít

Jak vypadala zrušená hra Halo Titan?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

MMORPG od autorů Halo Wars sice nakonec nebude, přesto si ji můžete prohlédnout na uniklých obrázcích.

Poslední dny se o Halo mluví na každém kroku. Microsoftem na poslední chvíli zrušené oznámení dalšího dílu je vzhledem k střídajícím se lákadlům na webu Bungie nevyhnutelně otázkou následujících dnů. A coby vedlejší efekt nedávno oznámeného plánu rozpustit studio Ensemble (autory Age of Empires) ihned poté, co dokončí Halo Wars, dnes na internet unikla sada obrázků z údajně jimi chystané onlinovky, zasazené právě do vesmírného světa od Bungie.


Hra měla zřejmě nést název (či alespoň ji tak bylo kódově přezdíváno) Halo Titan a ve vývoji byla celé dva roky, tzn. v letech 2005-2007. Jednotlivé obrázky ukazují lokace v džungli, tzv. Modrou základnu, dále blíže nepojmenované Sci-Fi City či prototypy jednotlivých zbraní, vozidel i některých bojových kouzel/skillů postav. Zbytek obrázků, byť ve stejně miniaturním rozlišení, naleznete na Flickru.
zdroj: Shacknews, GT, Flickr

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.