zavřít

Jak otestovat grafickou kartu ve hrách?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolegové z české hardwarové sajty PCTuning, která se nedávno odtrhla od Živě, včera publikovali velmi zajímavý článek o tom, jak otestovat grafickou kartu v různých hrách.

V rozsáhlém dvanáctistránkovém materiálu se nejprve dočtete, co je základem pro korektní benchmarkování (vypnutí VSYNC a FSAA, nastavení ovladačů, desktopu atd.) a pak už následuje podrobný návod s obrázky, jak provést testy grafických karet v Unreal Tournament 2003, Max Payne, Mercedes-Benz Truck Racing, Quake III Arena, DOOM III alpha, Jedi Knight II, Return to Castle Wolfenstein, Serious Sam, Dungeon Siege a dalších titulech. Na závěr si tam potom můžete stáhnout užitečnou utilitu FRAPS, která změří průměrný počet snímků za vteřinu (FPS) v jakékoli hře, která umožňuje uložit replay nebo demo, a zde je vše demonstrováno na příkladu s NHL 2003 a F1 2002.

zdroj: ICQ

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.