zavřít

Jak je to s neoficiálním dovozem her?

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na BonusWebu se tento týden věnovali šedým dovozům počítačových her.

V úterý varovali před Hooligans za 1499,- Kč od Cenegy, neboť licenci pro Českou republiku zakoupil Top Distributor a hru hodlá prodávat v originále za 999,- Kč a kompletně v češtině od května za 599,- Kč (od nás si můžete stáhnout exkluzivní demo). O den později tam vyšel obsáhlý článek týkající se tohoto problému, z nějž je patrně nejzajímavější srovnávací tabulka cen neoficiálních dovozů s těmi oficiálními. Ta demonstruje, nakolik je výhodné si při nákupu her dávat pozor. Týden neoficiálních her na BonusWebu završil dnešní článek s vyjádřením všech pěti českých herních distributorů k celé kauze:
    Co říci závěrem? Vzájemné napadání, naschvály, podrážení a obstrukce nic nevyřeší. Přestaňme se hádat a obviňovat a začněme spolupracovat. Cíl máme společný, prodávat na českém trhu kvalitní produkty stále se zvyšujícímu počtu spokojených zákazníků. No a když to na nás někdy přijde, tak si můžem rozdat multiplayer ve Flashpointu.
zdroj: BonusWeb

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.