zavřít

Hybridní akční hra Gangland hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Whiptail Interactive dnes oznámila, že očekávaná akční hra vývojářského týmu MediaMobsters - Gangland - je už hotova.

V obchodech by se měla objevit na začátku března. Neměla by se však dostat do rukou hráčům mladším 18 let, neboť dostala nálepku M, což znamená, že je určena pouze dospělému publiku. Pojednává totiž o praktikách mafie, a to dopodrobna.

Gangland je žánrovým hybridem. Najdete v něm kromě akce prvky RPG, RTS, simulace. Hráči se stanou součástí sicilské mafiánské rodiny a budou si muset vlastními silami vybudovat cestu komplikovanou strukturou mafiánské hierarchie. Čeká vás soupeření s jinými gangstery a mafiánskými rodinami z celého světa o nadvládu ve městě zvaném Paradise City. K životu, který povedete, budou patřit zbraně, úplatky, loupeže, zabíjení, podvody, pašování, vyhazování budov do vzduchu, ale také založení rodiny, zplození dětí, založení nevěstince, prodejny lihovin, a tak dále a tak dále.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.