zavřít

Hry podle díla slavné autorky krimi Agathy Christie

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Napínavé příběhy královny detektivek - Agathy Christie (1890 - 1976), která za svůj život napsala 80 detektivek, 15 původních divadelních her, 6 romantických románů a čtyři další knihy (více se o jejím životě a díle můžete dozvědět na českých stránkách http://www.agatha.cz/) - se objeví i ve hrách.

zdroj: Archiv

A to díky svolení autorčina vnuka Mathewa Pricharda, který věří, že by jeho babička byla za tento krok ráda, neboť prý vždy horlivě hledala nové způsoby, jak svou práci lidem zprostředkovat, a smlouvě, kterou mezi sebou uzavřely ohledně vývoje počítačových her založených na díle slavné spisovatelky společnosti The Adventure Company a Chorion PLC. Má jít o strategické partnerství těchto dvou firem, jehož produktem by měla být série pěti titulů (žánru role-playing adventur), které by měly vycházet do celého světa postupně během šesti následujících let. Další podrobnosti ohledně projektů nejsou známy.

zdroj: BBCBluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.