zavřít

Hra se sebevražednými atentátníky v Izraeli

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Není tomu tak dávno, co jsme zde upozornili na výbornou gamesku Fly The Copter, která byla takovým návratem na osmibity a i přes svou jednoduchost dokázala udržet na dlouhou dobu kvůli pilování toho nejlepšího rekordu.

Jeden čtenář Tomax nám pak poslal típnutý screenshot s dosaženým výsledkem 3845 bodů a pár lidi v tamní diskusi dokonce nahlásilo ještě neuvěřitelnější rekordy. Že je ve Flashi možné vytvořit i graficky mnohem hezčí hry, dokázala bojovka Capoeira Fighter, která snese srovnání se Street Fighterem nebo Mortal Kombatem díky přítomnosti kombo úderů nebo fatalit ke konci zápasu.

V posledních dnech se na internetu rozkřikl link na jinou mini-hru ve Flashi s názvem Kaboom!, která se podobně jako neslavně proslulá "Matiční ulice" z české produkce řadí k těm nejkontroverznějším. Snaží se totiž parodovat společensky závažné téma sebevražedných palestinských atentátníků, kteří v restauracích nebo autobusových zastávkách v Izraeli spouští nálože připevněné na svém těle, což si obvykle vyžádá mnoho nevinných obětí. Cílem celé hry Kaboom! je proto najít se svou postavičkou přičmoudlého atentátníka vhodné místo, kde je soustředěno co nejvíce lidí, a tam bombu kliknutím tlačítka na myši odpálit, načež výsledkem je statistka s výčtem zabitých nebo zraněných lidí. Je to docela dobrá oddechovka na pár minut, která celý problém izrealských atenátů dost zlehčuje, ale nepředpokládám, že by po jejím zahrání někoho opravdu napadlo si to jít vyzkoušet v reálu na ulici...

zdroj: ICQ

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.