zavřít

Hlasujte pro Games.cz ve finále Křišťálové lupy!

Windows Wii PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na stránkách kristalova.lupa.cz se dnes objevily finální nominace ankety Křišťálová lupa a velmi rádi vám tímto oznamujeme, že Games.cz nechybí ve finále kategorie Zájmové weby. V prvé řadě bychom vám tedy rádi poděkovali za projevenou důvěru a odeslané hlasy, velmi si toho vážíme.

Nyní ale nastává druhá fáze ankety, ve které budeme soupeřit s ostatními nominovanými projekty o celkové vítězství. Tato část už záleží pouze na vašich hlasech, takže pokud se vám na Games.cz líbí, určitě nás nezapomeňte podpořit. Pokud se nepleteme, Games.cz je první herní web, který byl kdy v historii Křišťálové lupy nominován, takže by bylo hezké proměnit tuto šanci i v celkové vítězství. Ale pozor, hlasování končí 31. října!

 

Tagy: redakce

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.