zavřít

Heroes of M&M V: Hammers of Fate gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Upřesnění termínu vydání v zahraničí, jak to bude s českou verzí a obrázky překladu.

Titulek hovoří za vše a samotný text zprávy by tady asi ani nemusel být, kdyby neupřesnil některé údaje. Myslím tím termín vydání, který je díky momentálnímu pobytu hry v lisovně stanoven pro USA už na 14. listopadu a pro Velkou Británii na 17. listopadu. Navzdory velké oblíbenosti série Heroes of Might & Magic se těmto velmocem v počtu prodaných kusů nemůžeme nikdy rovnat, což se logicky odráží na přístupu UbiSoftu k domácím distributorům. CD Projekt sice v tuto chvíli má Hammers of Fate přeložen i nadabován, ale teprve rozjíždí betatest, takže česká verze přídavku vyjde v první polovině prosince, jak se také od začátku plánovalo. Update - půltucet screenshotů z lokalizace:


Více v tříminutovém gameplay videu (33 MB, high-res) zaměřeném na trpaslíky a sníh, tedy hlavní novinky ve hře, která byla před časem zlevněna na 559 Kč a dá se k ní na GameShopu vyhrát černé tričko.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.