zavřít

Hearts of Iron II: Doomsday hotov, hratelná ukázka

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Paradox Interactive přispěchala s tiskovou zprávou, která jistě potěší všechny fanoušky strategické série Hearts of Iron.

Oznámila totiž jejím prostřednictvím dokončení nového datadisku k druhému dílu hry - Hearts of Iron II: Doomsday, který si prý hráči na vývojářích sami vyžádali. V prodeji by se měl titul vyskytnout už příští týden, v USA od 4. dubna, v většině dalších zemí od 7. dubna. Ale nejen to. Nějakou chvíli po vydání tiskovky se navíc ještě objevilo hratelné demo (340 MB), které obsahuje prakticky vše, co plná hra, avšak je časově omezeno na 3 hodiny hraní. Bohužel kvůli tomu vyžaduje instalaci rozhraní Microsoft .NET 2.0 na váš počítač.

A co že Hearts of Iron II: Doomsday hráčům nabízí? Předně je to scénář tématicky se dotýkající 2. světové války, ovšem s poněkud alternativním vývojem. Dále byla protažena časová linie, a to do roku 1953, přičemž historické scénáře zahrnuly i izraelský konflikt. Rozšíření se dočkalo i schéma technologického rozvoje, takže si teď budete moci vyrobit i různé nukleární zbraně, ale třeba i specializovaný oddíl helikoptér, a další. Kromě toho bude možné se zbraněmi obchodovat. Významně vylepšena měla být rovněž AI. Ošizeni nebudete rozhodně ani o editor scénářů.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.