zavřít

Hard Truck: Apocalypse hotov, Rise of Clans

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost CDV se prý nechala slyšet, že studio Targem Games konečně dokončilo vývoj americké verze third-person akční RPG s názvem Hard Truck: Apocalypse, dříve známé také jako Exmachina.

Tisková zpráva přesný termín uvedení hry do obchodů sice neuvádí, ale u internetových prodejců lze spatřit datum 26. června.

Hard Truck: Apocalypse je zasazena do post-apokalyptického světa, kde těch posledních pár měst, která zbyla, ovládají různí banditi a gangsteři, tudíž mají pod kontrolou veškeré životně důležité obchodní cesty. Hráč se ujme úlohy řidiče těžkého transportéru, který bude mít za úkol zvládnout nebezpečnou cestu mezi městy a dovést na místa určení nezbytné zásoby. Váš život bude záviset na zručnosti řízení, stejně jako na udržení vozu v té správné kondici a vždy s nabitými kanóny.

Jinak pozorní čtenáři jistě v době před letošní E3 zaregistrovali informaci o tom, že se Targem Games chystají navázat na tento již dokončený projekt oficiálním a navíc zcela samostatným přídavkem, který ponese podtitul Rise of Clans a hráčům přinese to, po čem bezpochyby touží, totiž multiplayerový mód. Vyjít má tento addon začátkem příštího roku a pokud máte zájem, nabízíme vám k němu i galerii s prvními ukázkami. Po technické stránce se může pochlubit novým grafickým enginem.


V Hard Truck Apocalypse: Rise of Clans se stanete součástí některého z klanů, jež proti sobě bojují ve snaze zajistit si přežití v nehostinném světě. Jak už bylo řečeno výše, těžiště je tentokrát nastaveno na multiplayer, který by měl jít hrát přes LAN i Internet, obsahovat módy DM i TDM a disponovat podporou až 16 hráčů. Co se týče zmíněných klanů, buď vstoupíte do některého už fungujícího, anebo si nějaký založíte sami. Pak už se bude stačit chopit nějakého vozu a pustit se do nepřátel, za jejichž likvidaci se vám budou v kapse rozmnožovat penízky na nákup ještě lepších zbraní či jiného příslušenství pro zdokonalení auta.
zdroj: FiringSquad

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.