GOG.com spouští velkou slevovou akci s ospalou ovečkou
zdroj: tisková zpráva

GOG.com spouští velkou slevovou akci s ospalou ovečkou

21. 3. 2016 15:07 | Téma | autor: Aleš Smutný |

Čekáte-li ne další slevovou akci jednoho z portálů digitální distribuce, zajděte na GOG.com. Ten spouští novou slevovou akci, tentokrát se jménem Sleepy Sheep Insomnia Sale. Nejspíše vás hned napadne, proč je titulní ovečka ospalá a v tom právě tkví specifikum téhle slevové akce. V jejím rámci sice vyjde víc než stovka titulů s výraznou slevou, ale v jednu chvíli vždy jen jedna hra. Ta má předem určený počet „kopií,“ které jsou k dispozici a jakmile dojdou, vystřídá ji jiná hra.

Takže ovečka a především slev chtiví hráči budou nevyspalí proto, že se může v noci objevit nějaká zajímavá nabídka, která by jim neměla uniknout. Nejde o první slevovou akci tohoto typu na GOG, ale tentokrát se v rámci slev poprvé objeví celé bundly her a především i čerstvé, nově vydané hry. Chce to tedy vychytat ten správný čas, kdy se objeví na webu a ještě být rychlý, protože se tam novinky s velkou slevou asi neohřejí dlouho. Za každých 10 her, které ve slevě koupíte pak dostanete jeden titul, který v nabídce také byl nebo bude, zdarma.

Otázkou samozřejmě je, co se objeví v nabídce. V době psaní článku je to Zaklínač 3 s 50% slevou, ovšem jen v počtu sta kusů. Jaká bude další hre se nedozvíte, ale dozvíte se její žánr. Nicméně vzhledem k tomu, že k dispozici bude více, než stovka titulů by šlo čekat třeba i konečně vydanou diablovku Grim Dawn nebo Enhanced edici Dying Light: The Following. Takže zamiřte na GOG.com a hodně štěstí s vašimi vysněnými tituly, respektive pevná víčka a dostatečnou zásobu kofeinu.

Nejnovější články