zavřít

GOG spustil velké jarní slevy se stovkami her a vtipnými kolekcemi

Windows

- Téma autor: Adam Homola Komentáře: 0

To opravdové jaro přijde sice až v druhé polovině března, ale GOG rozjel svůj velký jarní výprodej už teď. Najdete v něm přes 500 her, speciální kolekce a nenajdete zde nějaké háčky nebo přidané akce. Žádnou gamifikaci, speciální dočasné slevy, nebo postupnou obměnu jednotlivých balíčků. GOG k tomu letos přistoupil velmi konzervativně a všech 500 her dal do slevové akce najednou. Nemusíte tak čekat, zda se další den neobjeví nějaká nová hra či lepší nabídka a šetřit si herní rozpočet na později. Velký jarní výprodej poběží přesně týden, tudíž skončí 12. března.

Abyste se v tom všem vyznali a nemuseli jste se přehrabovat stovkami her v nepřehledném seznamu, vytvořili pánové a dámy z GOG všelijaké kolekce. Od těch víceméně standardních, kde najdete různá RPG, adventury, nezávislé hry apod., až po kolekce trochu jiného ražení.

V nich jsou k mání například hry pro foodies (Pizza Tycoon, The Walking Dead, Don’t Starve…) nebo hry, které byste si nejraději pověsili na zeď (Bastion, Braid, The Witness, Mirror’s Edge, Titan Souls…). Nechybí ani kolekce her, kde máte divné zbraně (Worms, Dex, Hitman 3, Brutal Legend, The Saboteur…).

Vedle toho najdete v akci například Mark of the Ninja za necelou stovku, Spelunky za 56 Kč, Darksiders II za dvě stovky, nebo třeba kompletní verzi Tropico 5 za 270 Kč. Nebyl by to GOG aby si do slev nedal také třetího Zaklínače (GOTY edice za osm stovek). Najdete tam ale také Heroes of Might and Magic IV, SOMA, Stacking, Dragon Age, Metro 2033, Gemini Rue, Massive Chalice a doslova stovky dalších. 

Tagy: slevy digitální distribuce

Zdroje: GOG.com

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.