zavřít

Fight Club Special: kam kráčíš, Assassin's Creede?

Windows PlayStation 3 Xbox 360 VITA

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přestože Assassin’s Creed III vyšel už na podzim, debata o tom, kam tento evoluční krok celou sérii od Ubisoftu zatáhl, neutichá. Prodejně sice třetí díl dosáhl v rámci série prozatimního vrcholu, s kvalitou obsahu už je to diskutabilní. Mnohem více, než třeba u trojice AC her předešlých, v nichž hlavní hvězdou byl švarný ital Ezio. Kontroverzním pojetím tak trojce odpovídá nejvíce díl první s Altairem, který je pro některé členy redakce malou modlou, pro jiné glorifikovaným technologickým demem. A protože názory a odlišné postoje se nejlépe konfrontují a vyjasňují v debatě, rozhodli jsme se, že jednu takovou nad sérií Assassin’s Creed uspořádáme. Rázem nám tu vznikl prostor pro uspořádání dalšího Fight Club speciálu, který jsme samozřejmě nemohli nezabrat.

Během následující hodinky a čtvrt vás tedy čeká povídání, dohadování, souhlasení i nesouhlasení Pavla, Petra, Aleše a Bětky Trojanové nejenom o Assassin’s Creed III, ale o celé AC sérii. Zdrbneme ji hezky celou od začátku do konce a na jednotlivých aspektech nenecháme ani nit suchou, takže je náš Fight Club Special samozřejmě plný spoilerů. Logicky jsme se ale nevyhnuli ani probírání budoucnosti AC série, a možná právě proto je dobře, že tento Fight Club Special vychází až nyní, kdy je nasnadě, že Ubisoft další díl či hru musí v následujících týdnech a měsících nutně představit. Budeme si pak moci porovnat naše tipy a představy s realitou. A vy samozřejmě také, když si Fight Club Special pustíte. Takže s chutí do toho.

 

...

 

Tagy: akční historická Fight Club Special

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.