zavřít

Europa Universalis Crown of the North hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Paradox Entertainment a Strategy First dnes přišly s oznámením, že jejich nejnovější projekt s názvem Europa Universalis Crown of the North je hotova a do obchodů začne dorážet od 22.

července. Toto dílo, které není ničím jiným než dalším kusem do řady oblíbených strategií, vzniklo pod rukama stejných vývojářů, kteří už mají na svědomí tituly Europa Universalis I a II, a také Hearts of Iron. Europa Universalis Crown of the North vás zavede do období mezi lety 1275 a 1340, kdy držela veškerou moc šlechta a církev a Švédové byli na pokraji civilní války. Hráči si budou moci zahrát jak za tyto Švédy, tak navíc za Nory i Dány.

zdroj: BluesNews

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.