zavřít

EURO 2004 a Metal Gear v konzolové GamePage

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V zítřejší konzolové GamePage Lukáše Codra uvidíte fotbalové UEFA Euro 2004, které je k dostání i pro PC, dále pak sportovní hru Smash Court Tennis 2 a karaoke simulátor Singstar.

zdroj: Archiv

O GameCube popovídá Michal Mlynář a příznivce stealth-akcí určitě potěší i ukázky z Metal Gear Solid: The Twin Snakes, který je určen právě pouze pro tuto konzoli od Nintenda. GamePage začíná jako obvykle v pondělí od 17:00 na ČT1 a jeho součástí bude tentokrát i vylosování vítěze měsíční soutěže.
Na webu časopisu LEVEL se také objevila zpráva o tom, že vydavatelství Vogel Burga Communications se stalo sponzorem GamePage, což jsme měli možnost zjistit už minulý týden ve třicetisekundové znělce. Díky sponzorskému příspěvku se tak diváci dočkají prodloužení pořadu, který týdně sleduje 400 000 diváků, z patnácti na téměř dvacet minut. K tomu ale dojde až v září, neboť přes letní prázdniny se GP nevysílá.

zdroj: PR, LEVEL

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.