zavřít

Empires: Dawn of the Modern World gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A máme zde další zprávu o dokončení nějakého titulu.

Tentokrát se jedná o 3D real-time strategii Empires: Dawn of the Modern World z dílny Ricka Goodmana a vývojářského týmu Stainless Steel Studios (Empire Earth). Hra, která vás doslova protáhne historií lidstva od středověku až po 2. světovou válku, by se měla ve světě začít prodávat 21. října. Co vás v ní čeká a nemine, jste měli možnost vyzkoušet ve dvou demech - single-playerovém i multiplayerovém. Ty byly vypuštěny ani ne před měsícem a posloužily jako zdroj pro chystané první dojmy, z nichž pochází následující ukázka:

    Autoři Empires na žádost hráčů vytvořili každý národ naprosto jedinečný. Nenajdete stejnou jednotku u dvou různých civilizací. Je pravda, že některé jsou sice velmi podobné a platí to hlavně v prvních epochách. Zkrátka rytíř bude jezdit na koni, ať už je z Anglie nebo z Francie, rozdílné jsou hlavně jejich speciální vlastnosti. A protože v první misi ovládáme Angličany, pojďme si o nich něco říci. Jejich hlavní výhodou je síla ekonomiky. Na rozdíl od všech ostatních nepotřebujete k těžbě surovin základní pracanty. Stačí nad nalezištěm postavit důl a zlato nebo kámen se sypou automaticky. Stejně tak s jídlem si dokáží poradit mnohem elegantněji než konkurence. Postaví jedinou budovu a potraviny naskakují rovněž bez potřeby další práce... [více již brzy]
Empires: Dawn of the Modern World vám ve své single-playerové části nabídne mimo volného výběru map i tři kampaně, každou situovanou do zcela jiné epochy a oblasti. Jedna vás například přivede do období krále Richarda, kterému říkali Lví srdce, jehož životní příběh s ním budete moci v této podobě sdílet. Druhá kampaň vás seznámí s korejským generálem Yi a třetí se slavným generálem Pattonem. Až vás omrzí hrát si sami, můžete vyzkoušet multiplayer s podporou až sedmi hráčů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.