zavřít

Druhá světová v online verzi hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Operation Flashpoint se dočkají hráči v Evropě v druhé polovině června a zhruba ve stejnou dobu se na trh dostane konkurence v podobě hry World War II Online, která byla tento týden dokončena a je OPF podobná, i když ne tak docela.

Jak její název napovídá, bude totiž určena pouze pro online hraní přes internet. Vyzkoušet si ji může prakticky každý první měsíc zdarma a až poté budou její tvůrci vyžadovat poplatek 10 dolarů.

Ve World War II Online budete mít prakticky neomezenou volbu pro hraní. Můžete se stát kapitánem na lodi, být velitelem tanku, pilotem letadla nebo členem obyčejné pěchoty. Podle svých výsledků na bojišti bude povyšován a pokud se mu podaří po několika měsících (tak dlouho by to mělo trvat) válku dohrát (mimochodem výsledek války záleží pouze na samotných hráčích), může začít zcela od začátku v úplně jiné pozici. Jedné bitvy se bude moci zúčastnit až 1000 hráčů a grafika bude úměrná pro podobné gigantické bitvy přes internet, tedy pokud možno co nejúspornější. Chcete-li vidět, jak druhá světová v online verzi vypadá v akci, stáhněte si toto promo video (41 MB).

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.