zavřít

Deset důvodů proč pořídit N-Gage, nyní se slevou

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Multifunkční přístroj Nokia N-Gage se stal fenoménem dnešní doby.

Ovšem ne zřejmě v tom smyslu, jak by se jeho výrobcům líbilo. I když ti si to zatím, jak se zdá, příliš nepřipouštějí. Jak jste se mohli dočíst v naší nedávné zprávě nebo prvním článku ze série Za oponou, tento "hybrid" se neprodává zrovna snadno. Před pár dny se dokonce stalo to, že obchody EBGames a GameStop zlevnili finský výrobek o celých 100 USD, a to po pouhých 17 dnech uvedení produktu na trh, což jistě všechny ty, co si jej předtím pořídili za bezmála 300 USD, moc nepotěšilo. O důvodech, které vedly k tomuto kroku se dá opět dobře spekulovat. Fakt je, ze takovou slevu poskytují jen zmíněné dva obchody, ostatní zůstávají na ceně původní. Nokia se k tomu vyjádřila s tím, že jde o součást akce vztahující se k blížícímu se svátku Halloween, která bude končit 2. listopadu.

Magazín HomeLAN se rozhodl svým způsobem připojit k propagaci N-Gage a zveřejnil desatero možných důvodů, proč si tuto konzoli koupit. Pokud tedy váháte, zda si přístroj pořídit nebo zda investovat raději do něčeho úplně jiného, pořádně si to všechno ještě rozmyslete, neboť N-Gage se vám prý může hodit např. jako doplněk převleku pro Halloween, když se rozhodnete vyhrát cenu v kategorii o "Nejtrapnější kostým". Případně se s ním můžete stát propagátory nového směru, protože telefony takového vzhledu prý budou horkou novinkou v roce 2010. Není nad to být o krok vpřed... Zrovna tak je dobrým důvodem ke koupi N-Gage darovat jej vlastní tchýni. A kdyby ho snad odmítla, ve vaší komoře se určitě vždycky najde dost místa pro další odložené zařízení, které pak můžete prodat za 5 USD ve výprodeji.

Možná vám ale bude stačit jen to, že i pro N-Gage vznikla hra Tomb Raider. A když už jsme u těch her, výměna herních kartiček je navíc výbornou přípravou na to, abyste se naučili rozebrat DVD přehrávač. Kromě toho, nebýt N-Gage, neměly by herní magazíny čemu udělit cenu "Nejhorší produkt roku 2003". Pro někoho může být ovšem vhodným důvodem jen ta spousta čudlíků, kterými konzole oplývá. Konečně, nemůžete si přeci nechat ujít možnost napsat do Sony a Nintenda e-mail s poznámkou: "Nedělejte příruční konzole jako je tohle."
zdroj: HomeLAN

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.