zavřít

Dark Age of Camelot: Trials of Atlantis hotov

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak i studio Mythic Entertainment už dokončilo svou práci na novém, v pořadí druhém, datadisku k oblíbené masivně multiplayerové RPG Dark Age of Camelot.

Trials of Atlantis, jaký je jeho podtitul, by tak měl být v prodeji už tento měsíc. Konkrétnější datum nebylo uvedeno. Kdybyste se rádi podívali, jak by herní svět měl vypadat, fanouškovská stránka Camelot Warcry zveřejnila několik ukázek, které pocházejí z třetí beta-fáze hry a zaměřily se na přístaviště Gothwaite Harbor. Další nové obrázky jsou také v naší galerii.

Dark Age of Camelot: Trial of Atlantis své hráče seznámí se zcela novou civilizací - lidmi ztracené Atlantidy. Příběh hry vychází z toho, že Atlanťané předvídali pád své civilizace a tak jako překážku pro budoucí průzkumníky položili na své ruiny kletbu. Všechny tři světy Dark Age of Camelot - Hibernia, Midgard a Albion - našly portál vedoucí do legendárních zemí Atlantidy a je tedy na jejich obyvatelích, aby se se zde ukrytým tajemstvím nějak vypořádali.

zdroj: HomeLAN

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.