zavřít

Civilization III: Conquest a LotR: War of the Ring

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Druhý datadisk pro třetí díl ze série Civilization je hotov.

Oznámily to společnosti Firaxis Games a Atari. V Evropě by se podle oficiální tiskové zprávy tak měla hra začít prodávat od 14. listopadu, tedy deset dní poté, co v Severní Americe. Sid Meyerova Civilization III: Conquest vám nabídne sedm nových civilizací, každou se svým vlastním mocným vůdcem, unikátními jednotkami a speciálními schopnostmi. Jednu z nich si vyberete a povedete vstříc osudu. Čekají vás nové výzvy a cíle. Civilization III: Conquest obsahuje i první datadisk s názvem Play the World, vylepšenou podporu multiplayeru a editor. Tuto hru si můžete předobjednat na Tiscali GameShopu.

Hotova je už také real-time strategie Lord of the Rings: War of the Ring od Vivendi Universal, založená na slavné trilogii J.R.R. Tolkiena. V této hře se můžete přidat na stranu lidí, dwarfů, elfů i hobbitů a bojovat s nohsledy Saurona. Stejně tak, jako si budete moci zvolit boj za dobro a zničení Prstenu, si budete moci zabojovat za zlo (Orcs, Trolls, Haradrim) a naopak za získání Prstenu. Hra má vedle single-playeru obsahovat také multiplayer. V prodeji by měla být od 4. listopadu.

zdroj: BluesNews

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.