zavřít

Český rozhlas o závislosti na počítačových hrách

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na stránkách Českého rozhlasu se objevilo krátké shnrutí dnešní relace iŽurnál, tentokrát věnované tématu počítačových her a hlavně možné závislosti na nich.

zdroj: Archiv

Autorka pořadu Alžběta Havlová v něm vyzpovídala jednoho nejmenovaného vášnivého počítačového hráče, kterému je nyní 30 let, hrál prý snad úplně všechno, co se objevilo a pyšně o sobě říká, že to vydržel i 24 hodin v kuse.

    Tak rodiče nenadávali na to, že jsem nechodil ven, rodiče nadávali na to, že nejdu ve tři hodiny ráno spát a přítelkyně se se mnou rozcházely zpravidla kvůli něčemu úplně jinému, ale tak nedá se říci, že by to nezasáhlo do osobního života, žere to čas jako cokoli jiného. Když budu trávit denně čtyři hodiny v posilovně, také mě to sežere čtyři hodiny... [více]
Celý pořad končil trochu zvláštně formulovanou myšlenkou na téma snižujících se prodejů her, ze kterých obviňují snadnější přístup k internetu, kde si můžete pomocí speciálního programu stáhnout jakoukoli hru... :)
zdroj: Mageo (thx Dimik), Rozhlas

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.