zavřít

Česká fotbalová liga pro FIFA 2002

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Všechny fanoušky populárního fotbalu FIFA 2002 od EA Sports jistě potěší skvělá věc, která vyšla začátkem letošního roku na specializovaném serveru Fifa.unas.cz.

Co vše můžete od tzv. superpatche očekávat? Především zpracování všech 16ti mužstev naší fotbalové Gambrinus ligy, aktuální sestavy a dresy nebo české reklamy na stadiónech. Vychytávkou letošní verze FIFY jsou vlajky v hledišti, takže i v českém superpatchi samozřejmě diváci mávají vlajkami klubů, které právě na trávníku hrají. Autory všeho jsou Jiří Adamec a Lukáš Svoboda, nastavení atributů všech hráčů si vzal na starost Václav Hlůžek. Superpatch je sice zatím ve třetí betaverzi, což znamená jistá omezení při hraní ligy, nicméně i tak je to download, který by opravdovým fandům FIFY a českého fotbalu neměl chybět. Pokud tedy chcete zvrátit nebo potvrdit některý výsledek z podzimní části naší první ligy, český superpatch si můžete odsud (6,5 MB). Ke spuštění budete ještě potřebovat prográmek FifaFX - přímo download anglické verze je tady (2,6 MB) a update tady (400 kb).

Na stejném serveru je k dispozici i čeština (653 kb) pro FIFA 2002, která byla zveřejněna v prosincovém čísle časopisu GameStar. Na závěr ještě upozornění pro uživatele Windows 2000 a grafických karet nVidia - pokud jste stejně jako já po instalaci DirectX 8.1 zjistili, že v menu a ve hře se objevují zběsilé polygony bez textury a celá hra je pak takřa nehratelná, zde je malý trik, jak tuto chybu opravit: do zástupce (shortcutu), kterým spouštíte hru, přidejte následující parametr: 3D=dx8z (tzn. například "fifa2002.exe 3D=dx8z") a změnu potvrďte. Pokud hru spustíte s tímto parametrem, mělo by být po všech problémech.
zdroj: Fifa.unas.cz

sensei&jd

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.