zavřít

Časopis LEVEL slaví 10 let a naděluje dárky

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nadcházející číslo papírového magazínu LEVEL nebude zvláštní nějakou exkluzivní recenzí nebo zářivým artworkem na obálce jako minule, ale spoustou jiných věcí.

Kolegové z redakce ve vydavatelství Vogel totiž slaví deset let své existence a přestože je většinou zvykem, že dárky dostává oslavenec, u nich tomu bude přesně naopak. Každý, kdo si od 24. ledna pořídí jejich 122. výtisk za jednotnou cenu 189 Kč (verze s DVD zlevnila o 30 Kč, verze s CD zdražila o 10 Kč), dostane podložku pod myš s motivem Need for Speed: Underground 2. Jak už asi víte ze včerejších SMSek, obdržíte také plnou verzi úspěšné vojenské simulace Operace Flashpoint od Bohemia Interactive Studia - konkrétně půjde o Gold verzi 1.49 kompletně v češtině, avšak bez datadisku Resistance nebo modifikací.

Uvnitř časopisu vás možná překvapí nový design, návrat tabulky PRO / PROTI a prémiových hvězd pro ty největší hity, nové rubriky (např. Extra Life s prodloužením životnosti Unreal Tournamentu 2004) či změna systému hodnocení na 1-10 (tzn. zrušení desetinných míst) a snaha o jeho celkové zpřísnění. Ze samotného obsahu můžeme jmenovat tématický článek o výrobě Levelu, recenzi americké verze World of Warcraftu s devítkovým skóre, exkluzivní češtiny pro LOTR: Battle for Middle Earth a Rome: Total War nebo Drebovo preview Star Wars: Republic Commando, na nějž navnaďuje ukázka s čerstvými obrázky níže:

    Ze všeho nejdříve je nutné si říci, že Star Wars: Republic Commando je koncipována jako čistokrevná střílečka. Navíc, jelikož se hra souběžně vyvíjí i na Xbox, tak jako střílečka lineární, což po zahrání takových delikates, jakými jsou Far Cry nebo třeba Half-Life 2, působí a bude působit na ostřílené PC hráče poněkud nešťastně. Nečekejte tedy od hry o moc více než likvidaci spousty nepřátelských robotů plus další havěti a sem tam nějakou tu další nebojovou interakci s prostředím. Zkrátka a dobře, nebudeme chodit kolem horké kaše, konzolovost leze téhle hře naprosto odevšad.

nové obrázkykompletní galerie
    Část obrazovky zabírají okraje helmy, kterou máte jako postava v herním světě nasazenou na hlavě. I když by se to mohlo zdát na první pohled jako dobrý nápad, mně osobně zmenšení výhledu celkem vadilo. Nejde ale o nic zásadního. Kromě toho, že se tedy budete ponejvíce věnovat střelbě, připravili si na vás autoři i nutnost koordinovat své spolubojovníky. Ti jsou tři, každý je specialistou na něco jiného, a po většinu hry vám budou nablízku. Některé mise jsou ale koncipovány tak, že každý z vojáků jede sám na vlastní pěst a vy jakožto hráč pouze slyšíte jejich komentování situace do vysílačky, což má rozhodně svoje kouzlo... [více v LEVELu 122]
zdroj: LEVEL

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.