zavřít

Call of Duty 2 a další plány nejen Activisionu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na letošní USB konferenci na Wall Streetu se naštěstí neřešily jen finanční záležitosti.

Jak oznámili zástupci Activisionu, po obrovském úspěchu, který sklidila válečná akce Call of Duty, je v přípravě i její pokračování. Call of Duty 2 ale vyjde až poté, co se dokončí portace jedničky na konzole. Ty jsou naplánovány na příští rok. Activision také potvrdil plány na další díly podařeného True Crime: Streets of LA.

I když Electronic Arts nebyli příliš sdílní, dozvěděli jsme se, že se v příštím roce hodlají zaměřit též na produkty pro nový handheld PSP (PlayStation Portable) od Sony. EA v letošním roce vydali 22 titulů, kterých se každého prodalo přes 1 milion kopií. V příštím roce by "milionových her" mělo dokonce ještě přibýt. THQ se zase pochlubili vysokými prodeji v oblasti her pro děti. Jen pro zajímavost třeba titulu Finding Nemo se od května 2003 prodalo na 3,5 milionu kusů.

zdroj: IGN

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.