zavřít

Boyfriend Dungeon vás nechá navázat důvěrný vztah s vlastní zbraní

Windows MAC Linux

- Téma autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Auto, přítelkyni a meč bys ani kamarádovi nepůjčil, nebo jak se to říká. Dnešní hry většinou překypují stovkami legendárního vybavení, které můžete libovolně střídat dle nálady, ale jsou i hrdinové v tomto ohledu striktně monogamní. Vzpomeňte si třeba na trpaslíka Varrica z Dragon Age a jeho láskyplný vztah s kuší Biancou. O čem to mluvím? O Boyfriend Dungeonu!

Ve světě randících aplikací a japonských simulátorů vztahů s kýmkoliv a čímkoliv to byla jen otázka času. Někdy máte prostě chuť se prostě nabodnout na meč a všechno to ukončit. Boyfriend Dungeon ale nabízí ještě jednu možnost. Ve světě, kde jsou zbraně zároveň pohlednými mladými lidmi, se nějaké nabodávání stává nebezpečnou metaforou.

O tomhle originálním počinu psal Vašek už loni a nyní o sobě dává vědět trailerem, kde se pětice zbraní blíže představuje: indický meč talwar si říká Sunder a miluje noční kluby a svůj kondicionér. Rozkošná dýka Valerie zbožňuje whisky, cestování, ale nenávidí lháře a kachny. Ulhané kachny? Kord Isaac zase nepohrdne dobrým jídlem, studiem filosofie a hodinkou meditace po ránu. I příznivci moderních zbraní si přijdou na své, pro ně tu máme světelný meč Seven. Hraje na kytaru, sleduje horory, ale moc ho neokouzlíte, jestliže jste povrchní. Gléva Sawyer uzavírá lidskou skupinku oblibou poezie a videoher.

A pokud vás chladné zbraně, potažmo lidé nechávají také chladnými, pořád je tu pan Kapsička. S tímhle drsňáckým kocourem, který se blíže neurčenou magií mění v kapesního boxera, sice nemůžete navázat intimní milostný vztah (ještě aby jo!), ale kdo by tomu klubku zrzavých chlupů odolal?

Každopádně, Boyfriend Dungeon chce být křížencem randícího simulátoru a čistokrevného dungeonu, ze kterého ony zbraně musíte vysvobodit a poté se s nimi sblížit skrz důvěrné rozhovory a brutální likvidaci nepřátel. Ideální kombinace.

Vydání Boyfriend Dungeon se plánuje na příští rok pro Windows, Mac a Linux, konzoloví přátelé zbraní zůstanou o tento zážitek ochuzeni. Kitfox Games nyní spouští kampaň na Kickstarteru, aby hru mohli dokončit a zakomponovat do ní pana Kapsičku. Svého cíle sice dosáhli už v době psaní tohoto článku, což ovšem neznamená, že jim nemůžete přispět nějakou tu kačku. Ve jménu kované lásky!

Tagy: randění akční RPG dungeon romantika

Zdroje: Kickstarter

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.