zavřít

Battlefield 1942: The Road to Rome je gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo podlehl kouzlu válečné akce Battlefield 1942 od Digital Illusion, určitě si nenechá ujít ani její datadisk s podtitulem Road to Rome, který byl dnes označen jako gold.

Americký trh se tohoto titulu dočká již 4. února, zatímco Evropané si budou muset počkat až do 7. února. Abyste si tento addon mohli zahrát, budete muset být vybaveni také původní hrou.

Datadisk Battlefield 1942: Road to Rome je zaměřený na multiplayer a přinese fanouškům původní hry s více novými mapami, vozidly a válečnými silami také více zábavy. Hráči se s ním dostanou na italskou a sicilskou frontu během 2. světové války. Těšit se můžete na šest nových map - Operace Husky, Operace Baytown a bitvy o Anzio, Salerno, Santo Croce a Monte Cassino. Obsaženo je osm nových vozidel - německý "BF-110", britský "Mosquito" a italské, britské a německé tanky spolu snovými protitankovými zbraněmi.

zdroj: GameSpyHomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.