zavřít

Adventura Syberia s českými titulky na podzim

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Největší domácí vydavatelská společnost Cenega soustřeďuje síly svých lokalizačních týmů především na adventury a dnešní tisková zpráva je toho dalším důkazem.

Vedle Jazz & Faust (červenec), The Watchmaker (konec srpna) a The Westerner (jaro 2003) dnes ohlásila, že na podzim vydá zatím nejlepší adventuru letošního roku Syberia s českými titulky v ceně 999 Kč.
    Syberia vás zatáhne do příběhu Kate Walkerové, mladé právničky z New Yorku, která kvůli koupi slavné továrny na hračky přijíždí do Evropy. Zde se její život obrátí vzhůru nohama. Majitelka továrny Anna Volarberg zemřela a jediný dědic, její bratr - geniální vynálezce - Hans zmizel před mnoha lety kdovíkam. Kate se musí vypravit někam mezi Alpy a Sibiř a hledat tohoto tajemného muže, bez něhož se obchod nemůže dokončit. Při své cestě postupně odhaluje důvody, které vedly Hanse k tomu, aby opustil rodinný podnik.
O Syberii jsme toho přinesli opravdu hodně (recenzi, návod, rozhovor, demo, trailer, video o vývoji atd.), stačí kliknout na tento link. Druhým dnešním titulem, na který Cenega získala distribuční práva v České republice, je akční RPG Divine Divinity od belgických Larian Studios, které u nás vyjde taktéž na podzim. Tentokrát však nepůjde o lokalizaci, nýbrž jen o český manuál a krabici.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.