zavřít

DayZ mod poslouží k testování prvků pro samostatnou hru

Windows

- Rozhovor autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Díky popularitě modifikace DayZ a „fotogenické“ osobnosti se z Deana Halla stala menší mediální hvězda – samozřejmě zcela po právu. Dělat s ním rozhovor, to je prostě pro člověka potěšení a my jsme je v Německu na Gamescomu zažili také. Řeč se samozřejmě točila zejména okolo budoucnosti značky DayZ, která se, ne pomaloučku, ale rychle a jistě míří k vydání samostatného titulu, jehož další rozvoj bude probíhat za účasti komunity.

Co má tým Deana Halla v rámci Bohemky konkrétně v pácu, jak to vidí s možnou lokalizací do češtiny, pro koho vlastně samostatná DayZ hra bude a další informace, ty se už dozvíte v následujícím video rozhovoru, který najdete uvnitř článku.

Tagy: akční postapokalyptická modifikace gc2012live

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.