zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme upírskou Blood Omen: Legacy of Kain

Windows PlayStation 3 PSOne

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Legacy of Kain, akční adventuru z prvního PlayStationu, dodnes považuje nezanedbatelná část hráčů za nejlepší hru o upírech všech dob. S podobnými soudy jsme v redakci opatrní, zvlášť když seznam čítá takové Vampire: The Masquerade – Bloodlines, ale i tak jde o klenot, který přinejmenším započal jednu velice zajímavou sérii.

V Blood Omen: Legacy of Kain hlavního hrdinu ovládáte svrchu a v pouhých dvou rozměrech, což lehce napovídá, že jde o hru z konce let devadesátých, Kain je coby upír ale ještě o pár století starší. Musí vysávat červenou a modrou krev a naopak se vyhýbat jedovaté černé a zelené, aby si zachoval sílu a magickou energii.

Vašimi průvodci po světě nemrtvých budou jako obvykle Honza s Pavlem, zvídavé otázky jim můžete během živého vysílání klást do chatu na našem YouTube kanále.

Tagy: upír akční upíři

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.