zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme upíří RPG Vampire: The Masquerade – Redemption

Windows

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulý týden to kvůli technickým problémům nevyšlo, tentokrát to snad bude lepší a společně si užijeme Vampire: The Masquerade – Redemption. Tohle RPG je zajímavé nejen tím, že je celé o upírech, ale především proto, že se z velké části odehrává ve středověké Praze. Vypráví příběh upíra Kryštofa, který pátrá po své unesené lásce Anežce, zároveň se musí vyhýbat lovcům a vysávat nepřátele i nevinné. Jeho úspěch zaručil pokračování Bloodlines, jež ho kvalitativně ještě předčilo.

Kryštof prochází relativně lineárním příběhem z pohledu třetí osoby, to však neznamená, že by byl na svou dobu nějak špatný. Kromě běžných mečů a luků můžete jako zbraň používat taky kůly a svěcenou vodu, pozor jste si museli dávat taky na sluneční světlo. O vlastní zkušenosti s upíry se během živého vysílání s Honzou a Pavlem můžete podělit v chatu na YouTube.

Tagy: retro fantasy gamesplay

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.