zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme si s kuličkou v Katamari Damacy

PlayStation 2

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máme Velký pátek, a co by ho mohlo symbolizovat víc, než velká koule! Král kosmu totiž v Katamari Damacy omylem zničil Měsíc i hvězdy a vy je musíte nahradit uměle vytvořenými kuličkami všeho možného, aby noční obloha nebyla smutně prázdná. Ulítlá logická hříčka pochází z Japonska a postupně se dočkala osmi pokračování, což jejímu prvnímu dílu vysloužilo místo v našem Retro GamesPlayi.

Rekonstrukcí hvězd sice postupně zdemolujete celé farmy, města i svůj vlastní domov, ale existence náhradního Měsíce je samozřejmě důležitější. Rolování se ani dnes neujme nikdo jiný, než duo Honza Olejník a Pavel Dobrovský. Povzbuzovat je můžete během živého vysílání v chatu na našem YouTube kanále:

Tagy: retro logická

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.