zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme cyberpunkovou adventuru Beneath a Steel Sky

iPhone Windows iOS

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na den přesně před měsícem jsme se dozvěděli nečekanou zprávu – po 25 letech od vydání se chystá pokračování kyberpunkové point-and-click adventury Beneath a Steel Sky. Druhý díl ponese název Beyond a Steel Sky a jeho oznámení je ideální příležitostí zavzpomínat na původní, dnes již legendární adventuru v Retro GamesPlayi. Dnes výjimečně ze záznamu.

Beneath a Steel Sky vypráví příběh Roberta Fostera v prostředí budoucího světa, ve kterém chudí vypouští duši prací na znečištěném povrchu planety, zatímco bezohlední zbohatlíci si užívají pod povrchem, ukrytí před veškerými škodlivinami.

Na hře se podílel autor komiksů Dave Gibbons (Watchmen), který jí vdechl osobitou vizuální stránku.

Tagy: retro adventura cyberpunk

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.