zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme bondovku GoldenEye 007

Wii Xbox 360

- Retro autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

James Bond byl a stále je fenomén, takže se mu nevyhnulo ani množství méně či více povedených herních adaptací. V dnešním Retro GamesPlayi se podíváme na GoldenEye 007 z roku 1997 založené na filmu Zlaté oko s Piercem Brosnanem, jenž šel do kin dva roky před vydáním hry.

GoldenEye 007 vyšlo jen a pouze na konzoli Nintendo 64, takže ho v našich končinách pravděpodobně nikdo příliš nezná, celosvětově se ho nicméně prodalo přes 8 milionů kopií a obdrželo i herní cenu Britské akademie. Obsahovalo singleplayerovou kampaň za Bonda i několik multiplayerových variací na deathmatch.

Dnešním retrem vás provede kdo jiný než Pavel Dobrovský a Olejník, Honza Olejník. Sledovat je můžete na našem YouTube kanále od 16 hodin, kde jim v průběhu živého vysílání také můžete posílat otázky do chatu. Na jejich poslední misi se jich ale neptejte, pracují v utajení.

Tagy: James Bond střílečka bondovka

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.