zavřít

Život bez vzpomínek ve FPS Chaser

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Slovenská akční střílečka Chaser nás zavede na Zemi a Mars konce 21.

století. Hlavní postavou se stane 32-letý John Chaser, kterému jeho život na špatné straně zákona přinesl řadu cenných zkušeností v oblasti boje a naučil jej kromě zachování ledového klidu při vypjatých situacích i ovládat celou řadu zbraní. Na začátku hry se Chaser náhle probouzí, aniž by si pamatoval, kdo je nebo co dělá na palubě vesmírné lodi HMS Majestic. Zde se také setkává se skupinou perfektně trénovaných zabijáků, kteří bez jakéhokoliv pozastavení nebo zábran plní úkoly svého zaměstnavatele, mocné společnosti Marscorp, v jejímž čele stojí ještě vlivnější osoba Samuela Longwooda. Ten založil Marscorp v roce 2044 a následně byl pod jejími křídly kolonizován celý Mars (také vám to připomíná Total Recall?).


nové obrázkykompletní galerie

Není proto divu, že člověk, který vtiskl rudé planetě podobu a zavedl pravidla, určuje i nyní běh událostí, a to nejen na Marsu. Ačkoliv bude hra svým pojetím futuristická, neměly by se zde objevit hordy jiných ras nebo superinteligentní roboti. Stejně tak by se měly i modely zbraní odvíjet od dnes známých a používaných kousků. Pokud si chcete přečíst o Chaserovi nějaké informace, zkuste preview nebo rozhovor. Hra od Cauldronu by pod patronátem JoWoodu měla vyjít letos ve 2. čtvrtletí a v západních zemích bude doporučena pro hráče od 15 let.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.