zavřít

Těžká zkouška v Prisoner of War

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Colditzská pevnost - ostnaté dráty, kužely strážných světel slídících po obvodových zdech tohoto drsného a neblaze proslulého vězení.

Stále stejný denní cyklus, který neustále dokola omílá nástup, kontrolu stavů, jídlo, výcvik a to vše pod dohledem stále přítomných dozorců. Pro kapitána Lewise Stona, amerického letce, který upadl do zajetí a stal se vězněm německé armády, to není pouhý zlý sen, ale drsná skutečnost, která má do jeho představy o životě hodně daleko. Právě proto je nucen otestovat bezpečnostní opatření i tohoto vězeňského zařízení, jež se stalo tím posledním a rozhodujícím, které ve hře Prisoner of War spolu s hlavním hrdinou navštívíte.


další nové obrázky

Prisoner of War, adventura ze třetího pohledu vznikající v dílnách Wide Games, zachycuje spojenecké hrdiny, kteří se za 2. světové války pokusili uniknout z táborů, v nichž byli vězněni. Colditz byla tou nejtužší pevností. Wide Games si dali opravdu hodně záležet na tom, aby věrně zachytili a doslova zrekonstruovali exteriéry tohoto vězení. Vnitřek Colditzu byl vytvořen na základě historických referencí tak, že všechny detaily místností, loupajících se zdí na chodbách, kování na balkonech, prostě vše, navodilo tu správnou atmosféru. Neprobádané části pevnosti - tunely a tajné chodby, ve hře taktéž nebudou chybět. A protože Colditz bude poslední částí hry, právě zde se prověří, jakých schopností a zkušeností hráč během svého zápolení dosáhl. Zde bude totiž obzvlášť důležité svůj plán na útěk co nejpečlivěji promyslet.

Tolik bylo odhaleno z připravovaného titulu Prisoner of War, který bude prostřednictvím Codemasters vydán někdy letos v létě pro PC, Xbox a také PS2. V naší galerii se rovněž vylíhly další obrázky, které tuto zprávu velice dobře doplňují.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.