zavřít

Staronové hry od ruských 1C na ECTS

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ačkoliv velcí světoví vydavatelé se v souvislosti z ECTS zatím nesnaží nijak zviditelnit v médiích, přeci jen bylo u příležitosti této londýnské výstavy oznámeno několik nových titulů od ruského vydavatele 1C a proto se na ně nyní souhrnně podíváme:

 • Borderzone

 • Tento titul od studia Saturn+ (tvůrci Jazz & Faust) má být 3D akční bojovka, obsahující prvky RPG.

  Hráči se vžijí do role Olafa, jednoho z několika málo přeživších lidí na planetě Terra. Tam také začíná boj o holý život, ve kterém bude přímý útok znamenat totéž co magie. Většina - údajně až stovek - zbraní by měla být plně upgradovatelná. V Borderzone nebude chybět ani podpora multiplayeru do výše až několika tuctů hráčů a termín vydání byl stanoven na jaro příštího roku - první screenshoty.

 • MechMinds

 • Na Kovových duších pracuje neznámý tým SkyRiver a má se jednat taktéž o střílečku říznutou RPG, tentokrát však místo do zelené přírody zavítáme do sci-fi světa plného mechanických robotů. Právě jedním z nich budete i vy. Tyto stroje mají kdesi hluboko ve své paměti uloženo, že byly vytvořeny lidmi - samozřejmě k vojenským účelům a právě boj je to, co se jim také nejvíce hodí. Ve hře nalezneme přes třicet typů zbraní, například bomby, miny či rakety. Světelné efekty, spojené s jejich explozemi, mají být údajně na vysoké úrovni - první obrázky nejsou zas až tak úchvatné.

 • R.C.Cars

 • Další, údajně nově ohlášená hra, jsou R.C. Cars. Údajně proto, že zmínky o ní se už objevily i na letošní výstavě E3 v květnu. Vydavatel 1C ji přesto prezentuje jako horkou novinku. O co jde ? R.C. Cars jsou závodní hrou v arkádovém stylu, ve které řídíte autíčka na dálkové ovládaní. Ve finální verzi nalezneme desítku okruhů ve třech různých lokacích. Na výběr budou pouze tři vozidla, ta mají být však vylepšovatelná a jedno od druhého velmi rozdílná (viz 5 nových screenshotů). Na výběr bude několik singleplayerových modů, o multiplayeru se nehovoří, ale bylo by asi hodně divné, kdyby jej R.C. Cars neobsahovaly.

 • Spanking Runners

 • Tato chystaná závodní arkáda s akčními mezihrami je již na první pohled od ostatních titulů velmi rozdílná. Nejen čtyři čerstvé obrázky překypují barvami a jsou v takovém humorně-dětském stylu. Ovšem, co se nám to 1C snaží tvrdit? Spanking Runners také nejsou ničím novým, první screenshoty z této hry (tehdy ještě pojmenované Moonshine Runners) se na Tiscali objevily již před dvěma lety (info). Titul má obsahovat typy her jako real-time závodění, split-screen (více hráčů na jedné obrazovce, známé majitelům konzolí nebo Rollcage) či hot-seat. Doufejme, že jej KD-Lab již brzy dokončí v anglické verzi, vždyť demo je venku už rok a půl.
  zdroj: TTG

  kate&jd

  Novinky na CZC.CZ

  • hra F1 2019

   F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

   1199 Kč Koupit
  • hra GRID

   GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

   2099 Kč Koupit
  • hra F1 2019

   F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

   1999 Kč Koupit

  Poslední komentáře

  celkem 0

  Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.