zavřít

Pěkné obrázky z RIM - Battle Planets

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po více než dvou letech vývoje se má již tento měsíc začít prodávat RIM - Battle Planets, nová real-timová strategie od německého vývojového týmu TriNodE.

V této hře budete ovládat výzkumnou kosmickou loď SOLARIUS na své cestě za rozluštěním kosmického tajemství schovaného v troskách starověké kultury. Hraní setává ze tří částí. První z nich je "pohyb" - v této části bude hráč zároveň s kontrolou svých vlastních jednotek sledovat své oponenty. Tato fáze prověří zejména Vaše intuitivní a strategické schopnosti. Druhou fází je "útok" - hráč si zvolí cíle, na které bude chtít zaútočit. Následuje třetí fáze "provedení". Určitě namítnete, že tento postup je klasický u tahových strategií a samozřejmě máte svým způsobem i pravdu. RIM - Battle Planets je totiž jednou z několika strategií, která kombinuje prvky tahové i real-timové strategie.


další nové obrázky

Podle toho, jak hodně bude hráč s tímto typem her seznámen, si bude moci vybrat jeden ze tří stupňů obtížnosti, které hra nabízí. Pro nováčky, ale i zkušenější zájemce je zde k dispozici 8 tutoriálů, které zaručují brzké osvojení základních ovládacích prvků. Poté se můžete rovnou pustit do akce o 30 misích a 11 scénářích v pěkném 3D prostředí s různými speciálními efekty včetně povětrnostních podmínek. Na své si přijdou i závisláci na multiplayeru - hra nabízí vyžítí až osmi hráčů.
zdroj: BlueMonday

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.