Pěkné obrázky z RIM - Battle Planets
zdroj: Archiv

Pěkné obrázky z RIM - Battle Planets

7. 3. 2002 15:42 | Dojmy z hraní | autor: Redakce Games.cz |

Po více než dvou letech vývoje se má již tento měsíc začít prodávat RIM - Battle Planets, nová real-timová strategie od německého vývojového týmu TriNodE.

V této hře budete ovládat výzkumnou kosmickou loď SOLARIUS na své cestě za rozluštěním kosmického tajemství schovaného v troskách starověké kultury. Hraní setává ze tří částí. První z nich je "pohyb" - v této části bude hráč zároveň s kontrolou svých vlastních jednotek sledovat své oponenty. Tato fáze prověří zejména Vaše intuitivní a strategické schopnosti. Druhou fází je "útok" - hráč si zvolí cíle, na které bude chtít zaútočit. Následuje třetí fáze "provedení". Určitě namítnete, že tento postup je klasický u tahových strategií a samozřejmě máte svým způsobem i pravdu. RIM - Battle Planets je totiž jednou z několika strategií, která kombinuje prvky tahové i real-timové strategie.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Podle toho, jak hodně bude hráč s tímto typem her seznámen, si bude moci vybrat jeden ze tří stupňů obtížnosti, které hra nabízí. Pro nováčky, ale i zkušenější zájemce je zde k dispozici 8 tutoriálů, které zaručují brzké osvojení základních ovládacích prvků. Poté se můžete rovnou pustit do akce o 30 misích a 11 scénářích v pěkném 3D prostředí s různými speciálními efekty včetně povětrnostních podmínek. Na své si přijdou i závisláci na multiplayeru - hra nabízí vyžítí až osmi hráčů.
zdroj: BlueMonday zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články