zavřít

Oznámení hororu Call of Cthulhu: Destiny End

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci hororových her inspirovaných dílem slavného spisovatele H.P.

Lovercrafta se mohou příští rok těšit na další titul - Call of Cthulhu: Destiny's End. Jde o third-person akci vyvíjenou společností Headfirst Production a jak už název napovídá, její příběh staví na mýtu okolo Cthulhu. Vydávat ji má Hip Games. Abyste mohli okusit alespoň část té děsivé atmosféry, kterou na vás perverzní svět zlovůle a hrůzy jednou dýchne, přinášíme vám tři první screenshoty:


Call of Cthulhu: Destiny's End vás nechá vyzkoušet si hned dvě různé role. Budou to role Jacoba a Emily, kteří se rozhodli hledat pravdu ohledně města Innsmouth, jenž bylo zničeno v roce 1928 a téměř 80 let ponecháno napospas vlastní zkáze. Životy obou našich hrdinů budou na sobě navzájem závislé. V tomto ohledu přináší tento titul do svého žánru něco nového, když chce hráčům nabídnout možnost kooperativní hry ve dvou. K dispozici budou dokonce určitá komba, která by jeden bez druhého nebyli schopni realizovat.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.