zavřít

Nové obrázky ze Spells of Gold

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jonquil Software už delší dobu usilovně pracuje na své nové RPG s názvem Spells of Gold, která vyjde v područí ruských Buka Entertainment.

zdroj: Archiv

Dnešní nadílka nových obrázků není naštěstí tak kalamitní jako ta sněhová, takže se jí prokouše každý, kdo bude mít zájem.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Spells of Gold bude jak název napovídá zaměřena především na obchodování. Na svých obchodních cestách po rozsáhlém fantasy světě složeného z několika samostatných zemí, z nichž je každá rozdělena na několik států s jedinečným politickým i ekonomickým systémem, narazíte na spoustu rozličných postaviček, včetně skřítků, trpaslíků, tvorů nemrtvých a mnoho dalších. Předvést tedy budete moci nejen své obchodní nadání, ale také schopnosti válečnické a kouzelnické, které se osvědčí především při obraně Vašeho těžce nabytého majetku. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.