zavřít

Legacy of Kain: Defiance až v únoru, trailer

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Přestože už na konci října vývojáři z Crystal Dynamicshovořili o tom, že jsou se svým nejnovějším projektem - Legacy of Kain: Defiance - hotovi, nyní se objevila oficiální tisková zpráva, která datum vydání poněkud upravila.

Podle ní se titul ve verzích pro Xbox, PS2 a PC dostane do evropských obchodů až v únoru příštího roku, tedy ne před dušičkami, jak původně uváděli tvůrci. Konečně, oni nejsou v tomto ohledu velkými pány, hlavní slovo má až vydavatel, v tomto případě společnost Eidos Interactive, jež také novou zprávu vypustila. K nám se nicméně informace dostala prostřednictvím Cenegy, která bude hru ve verzi pro PC distribuovat i nás, a to kompletně lokalizovanou.

Kromě výše uvedeného "opoždění" nového pokračování série oblíbených akčních adventur s vampýrskou tématikou, zpráva obsahovala rovněž zmínku o novém oficiálním traileru, který je zatím k dispozici ke stažení na oficiálních stránkách hry. Trailer vám má ukázat některé z Kianových mocných smrtících pohybů, včetně tradičního vampýrského vysání krve. A protože tato hra bude první v celé sérii, kde bude moci hrát nejen za Kaina nebo Raziela, ale za oba zároveň, očekávejte v brzké době ještě jeden trailer, který vám pro změnu předvede Razielovo umění.

zdroj: PR, homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.