zavřít

Žvatlající kulička se vrací v Gumboy Tournament

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hopsací drandírna pro celou rodinku se tentokrát soustředí na multiplayer. + STAHUJTE DEMO

Gumboy: Crazy Adventures, bláznivá logická rychlovka z Čech, slavila předloni ve své kategorii decentní úspěch po celém světě. Není tedy divu, že nastal vhodný čas pro volné pokračování s podtitulem Tournament. Přinese zcela nové vypečenosti orientované především na multiplayerové funkce a možnost hry proti kamarádům.


  • Singleplayerová kampaň a multiplayer po LAN/internetu, i s možností hraní přes rozdělenou obrazovku pro 2-4 lidi (půjde soupeřit i v týmech). Vysoká míra interaktivity, akce a simulace fyziky má přinést nekonečné množství zábavných situací, které při hře až 9 gumboyů v jedné úrovni nutně nastávají.
  • Celkem dvacet úrovní - ve všech směrech členité levely, prostředí s tobogány, vodními plochami a vodotrysky, ale také inovativní kosmické úrovně plné planetek a náhlých změn gravitace.
  • Čtyři multiplayerové módy: klasický boj o vlajku, zběsilá přetahovaná o zdroj bodů, sbírání diamantů nebo závod po jednotlivých kontrolách. Všechny tyto režimy okořeněné množstvím speciálních bonusů, jako je např. známý magnetizér, ale i zcela novými, které jste prý dosud v žádné arkádě neviděli.
  • Modernější grafika se spoustou světelných a částicových efektů.

Gumboy Tournament video z léta 2007

Gumboy Tournament vyvíjí pražští Cinemax. Přesné datum vydání ani cenu na oficiální homepage neuvádí, nicméně na náš dotaz odpověděli pravděpodobný březen a příznivých 299 Kč. Nyní vypustili na veřejnost hratelné IDF demo (33 MB) s šesti levely pro SP i MP. Gumboy Tournament se jinak dostal až do finále festivalu nezávislých her, kde byl nominován v kategorii technické znamenitosti - vyhlášení vítězů proběhne v San Franciscu příští měsíc.
zdroj: homepage, vlastní

jester&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.