zavřít

Znovuvzkříšení Imperium Galactica III - Nexus

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

S některými hrami to prostě není jednoduché.

Už v podstatě několik let slýcháme cosi o hře s názvem Imperium Galactica III. Respektive, o této hře jsme před nějakým časem slýchat přestali. I přes několikaletý vývoj, po mnoha odkladech a následném slavnostním přejmenování na Galaxy Andromeda, které fanouškům vneslo alespoň trochu naděje, že se své očekávané hry přeci jen dočkají, byl tento titul nakonec v srpnu tohoto roku odložen k ledu. Prý kvůli financím. Naděje zmrzla a všichni se začali soustřeďovat na perspektivnější projekty. Nicméně! Pokud ve vás ještě tepe byť jen malilinkatá jiskřička s názvem Galaxy Andromeda, dávejte dobrý pozor.

Imperium Galactica III alias Galaxy Andromeda znovu ožila, ovšem změnila identitu a nyní ji budete vídat pod názvem Nexus. Doufejme, že tento název je už poslední a přinese hře štěstí. Na další oznámení o tom, že je hra zrušena, fakt nebudu mít sílu... Podle posledních informací je vydání hry nastaveno na září příštího roku s tím, že se projektu ujala společnost HD Interactive. Ve vývoji pokračují maďarští Mithis Games.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.