Značky aut z Forza Motorsport 3
zdroj: Tisková zpráva

Značky aut z Forza Motorsport 3

29. 6. 2009 22:22 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Představena první skupina z více než 100 vozů ve hře.

Microsoft dnes oznámil, na které okruhy a značky vozidel se můžete těšit ve Forza Motorsport 3. Skuteční závodníci před několika dny dokončili slavnou „čtyřiadvacetihodinovku“ v Le Mans, jeden z nejstarších a nejslavnějších vytrvalostních závodů světa. Ve třetí Forze si debut odbude právě závodní okruh Circuit de la Sarthe u Le Mans, včetně dlouhé 24 hodinové verze i kratší permanentně uzavřené trati Bugatti. Stejně tak jako nový multi-class závodní mód.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Naprosto realistický prožitek z „Forzy Motorsport 3“ by nebyl dokonalý bez možnosti řídit ty nejúžasnější závodní auta na této planetě, která jsou svými konstruktéry a týmy dotaženy k naprosté dokonalosti. Právě proto byla v Le Mans představena první skupina z více než 100 aut, které budou ve hře k dispozici. Poprvé v historii „Forzy“ se fanoušci budou moci posadit do kokpitu takových „legend a velikánů“ jako je Peugeot Sport 908, Audi FSI Champion Racing R8 a nebo Ferrari MOMO Doran Racing F333 SP. Pěkné artworky představených automobilů zde.

Zvětšit zdroj: Tisková zpráva

"Neuvěřitelně realistická fyzika a chování aut spolu s famózní grafikou podtrhuje heslo vývojářů ze studia Turn 10 - Neexistuje detail, který by byl tak malý, abychom ho ignorovali - dává tušit, že podzim bude opravdu horký pro každého milovníka závodních her a adrenalinu v žilách," uzavírá tisková zpráva Microsoftu.

Mimochodem, už jste někdy byli na české produktové stránce Forzy 3 na Xbox.com? ;) Stojí za to - "kopie obrazovky" namísto screenshotů (navíc vyžadujících instalaci rozhraní Microsoft Silverlight), "Vysoko/Nízko" u volby kvality videa. V nás všech žije láska k autům... i doslovným překladům, které na tomto webu přetrvávají od vstupu Xboxu na český trh koncem roku 2006 ;)

Na pultech prodejců se Forza Motorsport 3, exkluzivní titul pro Xbox 360 objeví v říjnu 2009 - více v představení a dřívějším zpravodajství.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články