zavřít

Zbraně a singl z Rainbow Six Vegas 2 názorně

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kolekce posledních tří videí z nadcházející týmové akce, vč. druhého vývojářského deníku o MP v češtině.

Před sebou máte kolekci posledních tří videí z týmové akce Rainbow Six Vegas 2 od UbiSoftu. Nejprve je to dnešní přiblížení specifických rysů jednotlivých zbraní, dále sestřih spousty záběrů z hraní různých misí singleplayerové kampaně (nejen v městě hříchu) a nejstarší, ale pro našince možná nejlákavější, je druhý díl vývojářského deníčku opět s českými titulky od Playmana. Hlavní designér multiplayeru srozumitelně vysvětluje fungování kooperativní hry pro dva hráče, princip nových multiplayerových módů, vylepšení těch stávajících a ukazuje prostředí předělaných map z Raven Shieldu.


Rainbow Six Vegas 2 weapons video - stažitelná verze (83 MB, HD)


Rainbow Six Vegas 2 singleplayer video


Rainbow Six Vegas 2 vývojářský deníček 2 v češtině - stažitelná verze (143 MB, HD)

Hra dorazí na západní trhy 21. března pro PS3/X360/PC a do ČR se sedmidenním zpožděním jak v základní verzi, tak ve speciální, kusově omezené edici. Ta stojí jen 1099 Kč a obsahuje navíc: exkluzivní kovovou krabičku, bonusové DVD, přístup k získání zbraní určených jen pro tuto edici a dvě pohlednice podepsané vývojáři. Fotka bonusů zde - více o Vegas 2 v našem předchozím zpravodajství.
zdroj: GT, Playman, PCG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.