Zastřelte si dinosaura v Orion: Dino Beatdown
zdroj: Archiv

Zastřelte si dinosaura v Orion: Dino Beatdown

21. 2. 2012 13:14 | Preview | autor: Adam Homola |

Poměrně originální kooperativní hru vytváří tvůrci ve Spiral Game Studios (Orion: Prelude). V Orion: Dino Beatdown totiž nebudete bojovat proti dalším nudným emzákům, ale rozdáte si to přímo s dinosaury v otevřeném sci-fi světě. Hra staví na rozložení hráčů do tří různých tříd, které musí spolupracovat. Na hráče nebude čekat jen valící se dinosauří horda, ale také zpestření akce v podobě různých úkolů.

zdroj: Archiv

Nebudou chybět ani lehké RPG prvky - získávání kreditů, vylepšování schopností, nakupování nových zbraní a odemykání speciálních schopností pro zbraně. Ty budou poměrně tradiční - od raketometů, přes brokovnice, až po laserové pušky. Netradiční budou ale vozidla, mezi kterými najdeme různá vznášedla, tanky, mechy a další hračky.

Kooperovat spolu bude vždy pouze pět hráčů a to ve třech masivních světech: Covan (poušť), Depth (noční les) a Eden (louky). Hráči se budou moci ujmout své role v jedné ze tří tříd. Pokud má někdo rád stealth, bude pro něj ideální třída Recon. Podpůrné postavy bude reprezentovat Support, což je v podstatě medic. Něco mi ale říká, že největší švanda bude s třídou Assault, kde hráči vyfasují jetpack. S ním pak už nebudete muset koukat Tyranosaurovi na kotník, ale můžete si to s ním rozdat přímo z očí do očí.

Dinosaury budete moct střílet za 9,99 dolarů na Steamu nebo na OnLive už v březnu a vývojáři plánují hru podporovat i po vydání a to včetně obsahových DLC. I když vám Sprial Game Studios nejspíš nic moc neříká, tak na Orion: Dino Beatdown nepracovali žádní amatéři. Vývojáři se dřív podíleli na peckách jako Bioshock, Halo, Borderlands, Forza Motorsport, Unreal Tournament, Jade Empire, Ghost Recon a Mortal Kombat.

Nejnovější články