Z komiksu na počítače v nové akci Drake
zdroj: Archiv

Z komiksu na počítače v nové akci Drake

16. 3. 2003 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Podle neoficiálních, ale poměrně věrohodných informací připravuje Majesco novou third-person akci, která zatím nese název Drake.

news zdroj: Archiv Hra má být inspirována stejnojmennou komiksovou předlohou a její styl se prý bude podobat setkání Johna Woo s animovaným Batmanem. Příběh plný nadpřirozených šíleností má být situován do Hong Kongu, kde je za ještě podivnějších okolností oživen zesnulý Drake, hlavní postava a člen 99 Dragons klanu. Jeho návrat na tento svět není samozřejmě bez příčiny, Drakeův úkol je získat zpátky ukradený artefakt, s jehož pomocí se dají mimo jiné třeba právě oživovat zesnulí. Že jich v této hře bude více než dost asi není třeba zdůrazňovat.

Herní styl má kombinovat bojové prvky se sbíráním duší. Ty mají být rozsety všude po mapě a Drake jim bude vracet nejen dřívější život, ale především je musí chránit před nepřáteli. Mezi vražedné nástroje, které se v titulu objeví, můžeme započítat třeba meče nebo různé druhy střelných zbraní. V jednu chvíli budete moci mít v každé ruce jednu zbraň a la Max Payne nebo Lara Croft. Navzdory povětšinou temné atmosféře je ve hře dobře rozeznatelná i spousta detailů a nezapře se ani již zmiňovaný komiksový prvek. Pro ilustraci přidáváme k novince i jeden obrázek původem z GameSpotu, kde naleznete rovněž streamované video. Na Drakeovi pracuje švédské studio Idol FX a podle všeho by měl pro PC a Xbox vyjít koncem letošního roku.

zdroj: GameSpot

kate

Nejnovější články