zavřít

Weby her Men of Valor: Vietnam a Playboy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na webu studia 2015 (tvůrci Medal of Honor: AA) se objevily stránky, věnované jejich chystané taktické akci Men of Valor: Vietnam, běžící na Unreal engine.

Na sajtě najdete galerii screenshotů, z nichž většinu jsme vám už předtím nabídli lokálně a také seznam několika málo novinek, o kterém věříme, že se bude ještě rozrůstat. Dokončení hry je totiž naplánováno až na příští jaro, kdy Men of Valor: Vietnam vyjdou jak pro PC, tak pro Xbox. Pokud je tento žánr vaší krevní skupinou, určitě se podívejte na starší zprávy, popisující příběh, prostředí i další speciality hry.

Dalším titulem, o kterém si nyní můžete přečíst více, je chystaná budovatelská strategie Playboy: The Mansion, první počin ze sérii Playboy Games, které vytvoří Arush a Groove Games. Na skromné oficiální homepage se dozvíte, že hra vás zavede do tajů Playboye, leč jak to vypadá, pouze po jeho obchodní stránce. Budování tohoto kolosu si vychutnáte ve 3D prostředí s pomocí dynamické zoomovatelné kamery. V exkluzivním prostředí hotelů, barů, bazénů a tenisových kurtů narazíte na desítky VIP a celebrit (modelky, herce, hudebníky, bohaté manažery atd.), se kterými děláte rozhovory, případně získávate jejich fotky. Můžete si zahrát buď Empire Mode a následovat tak Hugha Hefnera, nebo zvolit řadu kampaní a plnit individuální mise, vše v rámci filozofie Playboye (dobře a svobodně si žít, pozitivní postoj k sexu, tolerance). Ze hry zatím nevzešel ani jeden obrázek a také nebylo oznámeno datum vydání.

zdroj: Blues

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.