zavřít

Vzestup říše erotiky v Playboy: The Mansion

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před Vánoci tohoto roku by měla vyjít nová hra s názvem Playboy: The Mansion.

Vše tomu zatím alespoň nasvědčuje, neboť podle dnešního rozhovoru na HomeLANu má hra za sebou již fázi alfa a vstupuje do bety. To znamená, že základ je hotov a nyní přichází na řadu dolaďování, opravy chyb a celkové vypilovávání. Pokud jste o této hře, která se mimochodem díky tématické párty těšila velké pozornosti na letošní E3, ještě neslyšeli, tak připomínám, že jde o tycoonovku/simulaci ve stylu kreslených filmů a s určitou dávkou humoru, v níž se hráč pokusí o vybudování impéria erotického časopisu tak, jako Hugh Hefner vybudoval Playboy. Jde o odraz Hefnerova života, sexuální revoluce, která s ním souvisí a tudíž je to i hra, jejíž nedílnou součástí je erotika. Jak proto správně tušíte, bude to hra pro dospělé publikum.

Bude nabízet dva módy - Empire a Campaign. První jmenovaný je volnější, umožní vám jít svou vlastní rychlostí a stanovovat vlastní cíle. Druhý mód je tvořen 12 misemi a v podstatě jde o průvodce vzestupem skutečného Playboyového impéria. V rámci hraní se vyskytnou i mini-hry. Nepůjde o nic jiného než o fotografování. Do vašich kompetencí tedy bude spadat najímání personálu, samozřejmě včetně sličných modelek v kostýmku králíčka, ale také budování vztahů s celebritami a dalšími osobnostmi, abyste měli vždy k dispozici nějakou tu žhavou novinku v podobě rozhovoru, článku, fotek, apod. pro své další vydání.

Vypadá to jednoduše, ale jednoduché to nebude. Význační lidé se totiž nepůjdou jen tak svěřovat se svými intimnostmi někomu, kdo bydlí v jedné cimře, kdesi v zapadákově, a o kom nikdy neslyšeli. Nejdříve proto budete muset zapracovat hlavně na sobě. Začnete prostě jak se říká od piky. No, abyste to neměli tak úplně těžké, tak pro začátek budete mít alespoň nějaké to malé sídlo a pár zaměstnanců. Životně důležité pro váš postup bude pořádání večírků, během nichž dochází k seznamování. pro svůj časopis budete hledat dva typy modelek. Jeden je vhodný na titulní stránku, nejlépe nějakou tu celebritu, která se ovšem nenechá fotit kdykoliv a druhý zase dovnitř magazínu, což jsou obvykle dívky z personálu, tudíž pro focení k dispozici kdykoliv během pracovní doby. Playboy: The Mansion je vyvíjena pro více platforem a majitelé xboxů a PCéček se navíc mohou těšit i na nějaký ten obsah navíc, v podobě online stažitelných balíčků.
zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.