zavřít

Urban Race - směs Mirrors Edge a The Club

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra s parkourovými honičkami a mlácením se bez krve zatím nemá jistou budoucnost. + OBRÁZKY, TRAILER

Pod hlavičkou bankrotujícího vydavatelství 10Tacle vznikal také celshadovaný projekt Urban Race, který aspiruje na to se stát mixem Assassins Creed, The Club a Mirrors Edge. Jeho interní vývojářský tým s ním nyní musel vyjít na světlo, aby oslovil potenciálního kupce a hru se pokusil zachránit. Ta má být zasazena do fiktivního světa, v němž sportovci zápasí v tzv. městském závodění. Základním principem je přitom stmelení parkourových pohybů a akrobatických kousků s krutým a nekompromisním sejmutím nepřítele. Přičemž čím více protivníka zostudíte, tím větší máte šance na výhru. A ještě jedno pravidlo: bolest je dovolena, krev však ne.


Jednotlivé souboje se přitom mají odehrávat v různých arénách či "závodních" prostorech, mezi něž se počítají vrcholky střech, mrakodrapy (tj. jako v Mirror's Edge) i různé zadní uličky, přístavy či skládky. Z akrobatických dovedností autoři zmiňují skoky, podlézání, přeskakování zdí či plotů, běh přes trať a dokonce se nebojí ani srovnání s úvvodní scénou z poslední (filmové) bondovky Casino Royale. To vše by navíc mělo být hratelné až ve čtyřech lidech naráz, tzn. kooperativně ve dvou proti dvoum. Více napoví trailer:


Urban Race trailer

Urban Race je ve vývoji pro PC / Xbox360 a teprve hledá potenciálního investora, aby mohla být dokončena.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.